Movies
Ratings
853
The Raid 2Rated ★ 3.0- HumintRated ★ 1.0
Requiem for a DreamRated ★ 4.0
Caught StealingRated ★ 3.5
BakudanRated ★ 3.0- Whispering WaterRated ★ 1.5
Paris, TexasRated ★ 3.0
Project Hail MaryRated ★ 4.0
21 Jump StreetRated ★ 3.5
The RaidRated ★ 3.5
The Shadow's EdgeRated ★ 2.5
RampageRated ★ 2.5
Okay! MadamRated ★ 2.0
The Spy: Undercover OperationRated ★ 3.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 3.0
Billy ElliotRated ★ 3.5
PunchRated ★ 3.5
Maleficent Mistress of EvilRated ★ 2.5
HulkRated ★ 3.0
MicrohabitatRated ★ 3.5