Series
Ratings
62
Pippi LongstockingRated ★ 5.0
My Little TelevisionRated ★ 4.0- Sugar Sugar RuneRated ★ 5.0
- Ullabulla BluejjangRated ★ 3.5
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Late Night RestaurantRated ★ 5.0- Banana Actually Season 2Rated ★ 5.0
Love RainRated ★ 4.5
Between Friendship and LoveRated ★ 5.0
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 4.5- ポケットモンスターRated ★ 5.0
May QueenRated ★ 3.5
HeartstringsRated ★ 4.0- Magic Kid MasuriRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
The LegendRated ★ 5.0
We Bare Bears Season 1Rated ★ 5.0
Cheongdam Dong AliceRated ★ 4.0
JumongRated ★ 5.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0