Movies
Ratings
126
ExitRated ★ 1.5
The Divine FuryRated ★ 1.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 2.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
Captain MarvelRated ★ 2.5
Inside meRated ★ 4.0
Swing KidsRated ★ 2.5
The WitnessRated ★ 2.0
BaoRated ★ 2.0
Iron Man 3Rated ★ 3.5
Iron Man 2Rated ★ 2.5
CanolaRated ★ 2.0
Incredibles 2Rated ★ 3.5
The Look of SilenceRated ★ 3.0
Ghost HouseRated ★ 3.5
A Little dinosour doolie - The Adventure of Ice PlanetRated ★ 3.5
The Act of KillingRated ★ 3.0
Portrait of a BeautyRated ★ 1.5