Series
Ratings
114
PastaRated ★ 3.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 1.5
Magical Circle Guru GuruRated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 4.0
Three Meals a Day: Jeongseon Village 2Rated ★ 4.0
Three Meals a Day: Fishing VillageRated ★ 3.5
Three Meals a Day: Jeongseon VillageRated ★ 4.0
My Little TelevisionRated ★ 4.0
The Fugitive: Plan BRated ★ 2.0
2 Days and 1 NightRated ★ 4.0
2 Days and 1 Night Season 3Rated ★ 3.5- 2 Days and 1 NightRated ★ 4.5
Chuuka Ichiban!Rated ★ 3.5
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 3.0
Attack on TitanRated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 3.0
Dining TogetherRated ★ 0.5
Slam DunkRated ★ 4.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 3.5- Magic Kid MasuriRated ★ 2.5