Series
Ratings
42- 2 Days and 1 NightRated ★ 3.5
KingdomRated ★ 3.5
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.0
BrainRated ★ 2.5
Blue TowerRated ★ 2.5
All InRated ★ 3.5
Soonpoong ClinicRated ★ 3.0
Hur JunRated ★ 3.0
Rustic PeriodRated ★ 3.0
Couple or TroubleRated ★ 3.5
Beethoven VirusRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 3.5
JumongRated ★ 3.0
Heard It Through the GrapevineRated ★ 3.5
Witch HuntRated ★ 3.0
Infinite ChallengeRated ★ 3.5
SpartacusRated ★ 3.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 2.5
High Kick Through The RoofRated ★ 3.0