Movies
Ratings
37
Scarlet InnocenceRated ★ 2.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
InceptionRated ★ 5.0
My Annoying BrotherRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 2.5
HereditaryRated ★ 5.0
The Devil Wears PradaRated ★ 2.0
I Am LegendRated ★ 3.0
HelplessRated ★ 5.0
The KingRated ★ 3.5
MidsommarRated ★ 2.0
BelieverRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 1.5
3 IdiotsRated ★ 2.5
The AttorneyRated ★ 5.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 5.0
DunkirkRated ★ 3.5