Series
Ratings
231
The Art of SarahRated ★ 4.0
Can You Translate This Love?Rated ★ 3.5- No Next LifeRated ★ 3.5
Dynamite KissRated ★ 3.5
The Price of ConfessionRated ★ 4.0- 장도바리바리Rated ★ 3.5
- 내겐 너무 까칠한 매니저 - 비서진Rated ★ 3.5
Bonappetit Your MajestyRated ★ 4.0
Beyond the BarRated ★ 4.0
Law and The CityRated ★ 3.5- Unknown SeoulRated ★ 4.0
- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 4.5
A Hundred MemoriesRated ★ 3.5- 개와 늑대의 시간Rated ★ 3.5
AemaRated ★ 3.5
You and Everything ElseRated ★ 4.5
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0- 더 시즌즈Rated ★ 4.0
Friendly RivalryRated ★ 3.5
추블리네가 떴다Rated ★ 3.5