Series
Ratings
36
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.5
D.P. Season 2Rated ★ 4.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 4.5
RevenantRated ★ 4.5
Bloodhounds Season 1Rated ★ 4.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
Itaewon ClassRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 4.5
My Country: The New AgeRated ★ 4.5
LiveRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
One Punch Man Season 2Rated ★ 4.5
One Punch ManRated ★ 4.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
My Love Eun DongRated ★ 4.0