Movies
Ratings
378
Project Hail MaryRated ★ 4.5
Detective Conan: One-eyed FlashbackRated ★ 3.0
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 3.5
SiratRated ★ 2.0
Once We Were UsRated ★ 2.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.0
The Little PrinceRated ★ 4.0
HerRated ★ 4.0
Look BackRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
In the Mood for LoveRated ★ 4.0
Chungking ExpressRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
TriangleRated ★ 2.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
Punch-Drunk LoveRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
28 Years LaterRated ★ 2.5