Series
Ratings
100
Hot SpotRated ★ 4.0
RikuohRated ★ 2.5
Brush Up LifeRated ★ 4.0
Rogue Heroes Season 2Rated ★ 3.5
Ranking of KingsRated ★ 3.5
Mushoku Tensei II: Jobless Reincarnation Part 2Rated ★ 3.0
Mushoku Tensei Ⅱ : Jobless ReincarnationRated ★ 3.0
Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation Season 1 Part 1Rated ★ 3.0
Delicious in DungeonRated ★ 3.5
Tengoku DaimakyoRated ★ 3.5
Hell's ParadiseRated ★ 3.5
HellsingRated ★ 2.5
Hellsing UltimateRated ★ 2.5
The Great ClericRated ★ 3.0
How a Realist Hero Rebuilt the KingdomRated ★ 2.5
How a Realist Hero Rebuilt the KingdomRated ★ 2.5
Sakamoto DaysRated ★ 2.5
Campfire Cooking in Another World with my Absurd SkillRated ★ 3.0
Sweetness & LightningRated ★ 3.0
House of Five LeavesRated ★ 2.5