Movies
Ratings
538
BlindnessRated ★ 5.0
Upside DownRated ★ 3.0
Alice Through the Looking GlassRated ★ 3.0
SearchingRated ★ 3.0
Kill Your DarlingsRated ★ 3.5
Snowy RoadRated ★ 5.0
200 Pounds BeautyRated ★ 3.5
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 3.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 3.0
GravityRated ★ 3.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 3.0
OkjaRated ★ 2.5
The PhoneRated ★ 3.0
What Happened to MondayRated ★ 3.5
ReturnRated ★ 3.0
AwakeRated ★ 3.0
Wrath of the TitansRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0