Series
Ratings
22
Wednesday Season 1Rated ★ 4.5
Loki Season 1Rated ★ 4.5
WandaVisionRated ★ 4.5
365: Repeat the YearRated ★ 4.0
Beyond EvilRated ★ 4.5
The Queen's GambitRated ★ 5.0
LIFERated ★ 4.5
Why Women KillRated ★ 4.5
My MisterRated ★ 3.5- プライドRated ★ 4.0
Witch HuntRated ★ 4.0
Orange Is the New BlackRated ★ 4.5
素直になれなくてRated ★ 4.0
Innocent DefendantRated ★ 3.5
StrangerRated ★ 5.0
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 0.5
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 4.0
Mei-chan's ButlerRated ★ 1.0
I Need RomanceRated ★ 4.0