Titles you rated
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0- Bread and Soup and Cat WeatherRated ★ 3.0
- Women Document DetectivesRated ★ 3.5
- Mikaiketsu no Onna Special Hiiro no SignalRated ★ 3.0
- Women Document DetectivesRated ★ 3.5
One Piece Season 2Rated ★ 4.5
Locke & KeyRated ★ 3.5
Locke & Key Season 2Rated ★ 3.5
Locke & Key Season 1Rated ★ 4.0
ManifestRated ★ 3.5
Beyond Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger Things Season 5Rated ★ 5.0
SPY x FAMILY Season 3Rated ★ 4.0
Kaiju No. 8 Season 2Rated ★ 3.5- Dr. Stone SCIENCE FUTURE part 2Rated ★ 4.0
Dr.STONE SCIENCE FUTURE part 1Rated ★ 3.5
OverlordRated ★ 3.0
OverlordRated ★ 3.0
The Water MagicianRated ★ 1.5
IshuraRated ★ 4.5