Series
Ratings
79
Golden Kamuy -The Hunt of Prisoners in Hokkaido-Rated ★ 4.0- Kamen Rider AgitoRated ★ 4.5
Tojima Tanzaburo Wants to Be a Masked RiderRated ★ 3.0
Jujutsu Kaisen Season 3 Shimetsu Kaiyu Zen-henRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.0
The Mandalorian Season 3Rated ★ 3.5
Wednesday Season 2Rated ★ 3.5
Chainsaw Man – The CompilationRated ★ 3.5
Kamen Rider GavvRated ★ 3.0
Sadou Season 2Rated ★ 4.5
SadouRated ★ 4.0
Kamen Rider Zero-OneRated ★ 3.0
Mobile Suit Gundam GQuuuuuuXRated ★ 3.0
Kamen Rider KuugaRated ★ 4.5
Kamen Rider DoubleRated ★ 3.5
The Great British Bake OffRated ★ 3.5
Gannibal Season 2Rated ★ 3.0
Your Friendly Neighborhood Spider-Man Season 1Rated ★ 3.5
Mobile Suit GundamRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5