Series
Ratings
55
Nine PuzzleRated ★ 3.5
MidasRated ★ 3.5
Well-Intended LoveRated ★ 3.5
The PenthouseRated ★ 5.0
The PenthouseRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5
Temptation of WifeRated ★ 3.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
GhostRated ★ 3.5
Empress KiRated ★ 2.5
IRIS 2Rated ★ 4.0
IRISRated ★ 4.5
Tree With Deep RootsRated ★ 3.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 4.0
Voice season1Rated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Heart Signal Season 3Rated ★ 3.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 3.0