Series
Ratings
49
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 3.5
The King 2 HeartsRated ★ 3.5- Sherlock UncoveredRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 2.5
Jewel in the PalaceRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
The Slave HuntersRated ★ 3.5
Beethoven VirusRated ★ 4.0
Digimon FrontierRated ★ 4.0
GiantRated ★ 3.0
Digimon TamersRated ★ 4.0
Digimon Adventure 02Rated ★ 4.0
Digimon AdventureRated ★ 4.5
Dream High 2Rated ★ 3.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.5
Dream HighRated ★ 3.5
One Punch ManRated ★ 4.0
Behind the White TowerRated ★ 5.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.0
JumongRated ★ 4.0