Movies
Ratings
607
Bones & AllRated ★ 3.5
SmileRated ★ 2.5
Five Nights at Freddy'sRated ★ 2.5
A Quiet Place: Day OneRated ★ 3.5
12 Feet DeepRated ★ 3.0
The StrangersRated ★ 2.5
Beetlejuice BeetlejuiceRated ★ 2.5
LonglegsRated ★ 2.5
Dark NunsRated ★ 2.5
My Boss, My HeroRated ★ 3.5
Cube ZeroRated ★ 3.0
Battle RoyaleRated ★ 3.0
The Purge: AnarchyRated ★ 3.0
Saw IIIRated ★ 3.0
Fatal IntuitionRated ★ 2.5
Final Destination 5Rated ★ 3.5
28 Days LaterRated ★ 3.0
Saw XRated ★ 2.5
The Final DestinationRated ★ 3.5
Saw IIRated ★ 3.0