Series
Ratings
35
SpongeBob SquarePantsRated ★ 2.5
One Piece Season 2: Entering into the Grand LineRated ★ 5.0
Chuuka Ichiban!Rated ★ 3.0
Bridal MaskRated ★ 5.0- New Journey to the West Season 1Rated ★ 5.0
SeventeenRated ★ 5.0
Mystic TV: SurpriseRated ★ 3.5
Cheongdam-dong ScandalRated ★ 2.0
Something in the RainRated ★ 5.0
Dining TogetherRated ★ 0.5
Eromanga SenseiRated ★ 2.0
Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon?Rated ★ 3.5- 원피스 17기Rated ★ 2.0
- 원피스 19기Rated ★ 2.5
원피스 20기: 조편Rated ★ 2.0- 원피스 18기Rated ★ 2.5
원피스 16기Rated ★ 2.5- 원피스 15기 : 마린포드 PART2Rated ★ 4.0
- 원피스 14기 : 마린포드 PART1Rated ★ 3.5
- 원피스 12기 : 샤본디제도, 여인섬Rated ★ 3.0