Movies
Ratings
193
Le Grand ChefRated ★ 4.0
Man on the EdgeRated ★ 2.0
Kick the MoonRated ★ 4.0
My Boss, My TeacherRated ★ 4.0
The TowerRated ★ 3.0
Honey, I Shrunk the KidsRated ★ 5.0
Back to the FutureRated ★ 5.0
Naked Gun 33 1/3: The Final InsultRated ★ 2.0
Just Go with ItRated ★ 3.0
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 2.0
My Boss, My HeroRated ★ 3.0
Back to the Future Part IIIRated ★ 5.0
RoboCopRated ★ 3.0
TedRated ★ 3.0
Stuart Little 2Rated ★ 2.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.0
BatmanRated ★ 4.0
Two CopsRated ★ 5.0
The Grand HeistRated ★ 3.0
Sex Is ZeroRated ★ 5.0