Movies
Ratings
832
FacelessRated ★ 3.5
Detective Conan: One-eyed FlashbackRated ★ 2.5
Golden Kamuy: Assault on Abashiri PrisonRated ★ 4.5
Wicked: For GoodRated ★ 3.0
Predator: BadlandsRated ★ 3.0
Gintama the Movie 2026: Yoshiwara in FlamesRated ★ 4.0
Gekijouban Hontouni Atta Kowai Hanashi~Henna Madori~Rated ★ 3.0
Suicide Notes Laid on the TableRated ★ 3.0
All the Long NightsRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Last MileRated ★ 3.5
Tokyo TaxiRated ★ 3.5
BakudanRated ★ 4.0
Meets the WorldRated ★ 3.5
Talk to MeRated ★ 3.0
Mieruko-chanRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
Nintama Rantaro the Movie: The Dokutake Ninja Team's Strongest StrategistRated ★ 3.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 4.0
Her Blue SkyRated ★ 3.0