Movies
Ratings
943
Labor DayRated ★ 5.0
RadioactiveRated ★ 2.0
The Other Boleyn GirlRated ★ 4.5
The QueenRated ★ 3.5
731Rated ★ 1.0
Save the Green Planet!Rated ★ 1.5
BugoniaRated ★ 1.0
DianaRated ★ 3.0
SpencerRated ★ 3.0
AdoreRated ★ 4.0
The DreamersRated ★ 5.0
Farewell, My QueenRated ★ 4.0
The DuchessRated ★ 4.5
The Great FloodRated ★ 1.5
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 2.0
The Children's TrainRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
The People UpstairsRated ★ 0.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0
Requiem for a DreamRated ★ 4.5