Series
Ratings
13
Witch HuntRated ★ 4.0
Is the Order a Rabbit?Rated ★ 3.0
Himouto! Umaru-chanRated ★ 4.0- The Future DiaryRated ★ 4.5
Blue ExorcistRated ★ 3.0- 데스노트Rated ★ 4.0
Sword Art Online IIRated ★ 3.5
Sword Art OnlineRated ★ 3.5
Your Lie in AprilRated ★ 5.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 3.5- Generation WarRated ★ 4.0
Solitary GourmetRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0