Titles you rated
Rustic PeriodRated ★ 4.0- I Am a Singer Season 1Rated ★ 4.0
JumongRated ★ 4.0
Your Lie in AprilRated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 3.5
Digimon FrontierRated ★ 3.0
Digimon TamersRated ★ 3.5
Digimon Adventure 02Rated ★ 3.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 3.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5
The LegendRated ★ 3.0
Dong YiRated ★ 3.0
GoblinRated ★ 3.5
One Punch ManRated ★ 3.5
High Kick Through The RoofRated ★ 3.5
High KickRated ★ 3.0