Titles you rated
Agents of Mystery Season 2Rated ★ 4.0- Singles' Inferno Season 5Rated ★ 3.5
- 천하제빵Rated ★ 3.5
Chef & My Fridge Season 2Rated ★ 4.0- EXchange Season 4Rated ★ 1.5
I Dol IRated ★ 3.0- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.5
Badly In Love Season 1Rated ★ 3.0
Genie, Make a WishRated ★ 2.0
Crime Scene ZeroRated ★ 5.0
Tokyo Ghoul:re 2nd SeasonRated ★ 2.5
Tokyo Ghoul √ARated ★ 2.5
I May Be a Guild Receptionist, but I'll Solo Any Boss to Clock Out on TimeRated ★ 3.0
HeeramandiRated ★ 3.0- BabiesRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 1.0
Bee and PuppycatRated ★ 3.0
Great PretenderRated ★ 3.5
My DaemonRated ★ 3.5
Ron Kamonohashi's Forbidden Deductions Season 1Rated ★ 2.5