Movies
Ratings
546
Miracle: Letters to the PresidentRated ★ 4.5
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.5
Escape from MogadishuRated ★ 3.0
Weathering With YouRated ★ 2.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.5
A Dog's PurposeRated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.0
Nanny McPheeRated ★ 2.5
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.5
Curly SueRated ★ 4.5
The Parent TrapRated ★ 4.5
How to Steal a DogRated ★ 3.0
Joint Security AreaRated ★ 3.0
The Front LineRated ★ 3.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.0
The Man Standing NextRated ★ 2.0
Miss & Mrs. CopsRated ★ 3.0
Believer: extended cutRated ★ 2.5
CruellaRated ★ 5.0
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 3.0