Series
Ratings
71
Game of ThronesRated ★ 4.5
Rustic PeriodRated ★ 3.5
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 4.5- Kuk HeeRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 3.5- Fullmetal AlchemistRated ★ 4.5
Battlestar Galactica Season 4Rated ★ 4.5
Battlestar Galactica Season 3Rated ★ 4.0
Battlestar Galactica Season 2Rated ★ 4.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0
Battlestar Galactica Season 1Rated ★ 4.0
TorchwoodRated ★ 4.0
TorchwoodRated ★ 4.0- TorchwoodRated ★ 4.0
TorchwoodRated ★ 4.0
MerlinRated ★ 3.5
MerlinRated ★ 4.0
MerlinRated ★ 4.0
His and Her CircumstancesRated ★ 3.5
Adventure TimeRated ★ 4.0