Movies
Ratings
275
The PriestsRated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 3.5
InsidiousRated ★ 1.5
The Social NetworkRated ★ 4.0
Mr. NobodyRated ★ 3.0
SunflowerRated ★ 5.0
Thread of LiesRated ★ 3.0
Warm BodiesRated ★ 4.0
Forbidden QuestRated ★ 3.0
DivergentRated ★ 3.5
Blue JasmineRated ★ 3.5
One DayRated ★ 3.5
R-PointRated ★ 2.5
Memories of MatsukoRated ★ 2.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
ChefRated ★ 4.5
AssassinationRated ★ 3.5
The ThroneRated ★ 4.0