Series
Ratings
106
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.5- Unknown SeoulRated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 3.0
Attack on TitanRated ★ 3.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 3.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 2.5
The Owl House Season 3Rated ★ 4.0
The Owl House Season 2Rated ★ 4.0
The Owl House Season 1Rated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 2Rated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 3.5
ManifestRated ★ 3.5
Manifest Season 2Rated ★ 3.5
ManifestRated ★ 3.5- 캐치! 티니핑Rated ★ 3.5
- Kipo and the Age of Wonderbeasts Season 3Rated ★ 3.5
Kipo and the Age of WonderbeastsRated ★ 4.0