Titles you rated
Steel Troops Season 2Rated ★ 3.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 5.0
The Aide: People Make The World Go Round Season 2Rated ★ 4.5
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 4.5
The Genius: Rules of the GameRated ★ 5.0
I Live AloneRated ★ 5.0
Tokyo GhoulRated ★ 5.0
Three Meals a Day: Jeongseon VillageRated ★ 5.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 5.0
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
Bring It On, GhostRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 4.0
Great Teacher OnizukaRated ★ 4.0- 倚天屠龙记Rated ★ 4.5
The Return of the Condor HeroesRated ★ 5.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Slam DunkRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0
Solitary GourmetRated ★ 3.5