Movies
Ratings
142
Inside OutRated ★ 4.5
The RevenantRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 3.0
Jerry MaguireRated ★ 4.0
Remember the TitansRated ★ 4.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
Django UnchainedRated ★ 4.5
Big Hero 6Rated ★ 3.0
ChappieRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 3.5
The Blind SideRated ★ 4.5
FuryRated ★ 3.5
The Emperor's New GrooveRated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
A Beautiful MindRated ★ 4.0
One DayRated ★ 2.5
Good Will HuntingRated ★ 4.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.5