Movies
Ratings
720
The Diving Bell and the ButterflyRated ★ 3.5
The Soul of BreadRated ★ 2.5
SuperstarRated ★ 3.5
My Sweet Orange TreeRated ★ 3.5
5 Flights UpRated ★ 4.0
FlippedRated ★ 4.0
A Man and a WomanRated ★ 3.0
Secret BallotRated ★ 3.5
DuelRated ★ 4.0
Mood IndigoRated ★ 4.0
Song of the SeaRated ★ 3.5
Anne of Green Gables: Road to Green GablesRated ★ 4.0
Estômago: A Gastronomic StoryRated ★ 3.5
Whisper of the HeartRated ★ 3.5
The DressmakerRated ★ 4.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
Stanley Ka DabbaRated ★ 4.5
GoosebumpsRated ★ 3.5
Mirror MirrorRated ★ 3.0
The Big ShortRated ★ 4.0