Series
Ratings
91
Skyscraper LiveRated ★ 5.0- 5minstealer: Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Steel Troops Season 1Rated ★ 3.0
Kang's KitchenRated ★ 3.5
Street Food Fighter 2Rated ★ 5.0
Street Food FighterRated ★ 5.0- New Journey to the West Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
The Dictionary of Useless Earth KnowledgeRated ★ 4.0
Running ManRated ★ 3.5
You Quiz On The BlockRated ★ 4.5
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 3.5
Earth ArcadeRated ★ 3.5
Movie RoomRated ★ 4.0
Crash Landing on YouRated ★ 3.0
Hotel Del LunaRated ★ 4.0- Toy Soldiers 2Rated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5- Toy SoldiersRated ★ 3.0
Itaewon ClassRated ★ 3.5