Series
Ratings
20
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5
The HeirsRated ★ 0.5
God's Gift - 14 DaysRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 3.0
Discovery of RomanceRated ★ 3.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 2.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.5
Cheese in the TrapRated ★ 2.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5
Another Miss OhRated ★ 2.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.5
- My Mad Fat DiaryRated ★ 0.5
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 3.0
Oh My GhostRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 3.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.0
SignalRated ★ 3.0