Movies
Ratings
202
The Matrix ReloadedRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 5.0
Pearl HarborRated ★ 4.0
FuryRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.5
Django UnchainedRated ★ 3.5
ShrekRated ★ 4.0
PassengersRated ★ 4.0
The Man from EarthRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 5.0
A Dirty CarnivalRated ★ 3.0
The Day After TomorrowRated ★ 5.0
IdentityRated ★ 4.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 5.0
300Rated ★ 5.0
Kung Fu PandaRated ★ 5.0
The NeighborsRated ★ 3.5
Scandal MakersRated ★ 3.0