Series
Ratings
55- 2 Broke GirlsRated ★ 3.5
Friends Season 2Rated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 3.5
Killing EveRated ★ 3.5
Killing EveRated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 3.5
LIFERated ★ 2.5
Better Call SaulRated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Welcome to Waikiki Season 1Rated ★ 4.0
MotherRated ★ 3.5
Something in the RainRated ★ 2.5