Movies
Ratings
1436
Project Hail MaryRated ★ 4.5
QueerRated ★ 1.0
Close-KnitRated ★ 1.0
Once We Were UsRated ★ 0.5
No Other ChoiceRated ★ 1.5
Heads of StateRated ★ 3.5
SupermanRated ★ 2.0
MaterialistsRated ★ 4.0
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 1.5
TRON: AresRated ★ 0.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
Hi.5Rated ★ 3.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0- Idiot Girls and School Ghost: School anniversaryRated ★ 4.0
Wicked: For GoodRated ★ 5.0
Zootopia 2Rated ★ 5.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
The Fall 4K re-mastered versionRated ★ 5.0