Series
Ratings
49
Chief KimRated ★ 3.5
War and PeaceRated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
GlueRated ★ 3.0
Dr. JinRated ★ 2.0
Empress MyeongseongRated ★ 3.0- Emperor of the SeaRated ★ 3.5
The King of DramasRated ★ 2.5
Queen of AmbitionRated ★ 3.0
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 2.5- Fairy CommiRated ★ 3.0
Dong YiRated ★ 2.5
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 3.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 3.0
The Princess's ManRated ★ 3.5
History of a SalarymanRated ★ 4.0
Hwang Jin YiRated ★ 3.5
Hur JunRated ★ 5.0
Sharp1Rated ★ 3.0
Cheongdam Dong AliceRated ★ 3.0