Series
Ratings
150
You and Everything ElseRated ★ 4.0
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.0
Queen MantisRated ★ 3.5
Although I Am Not a HeroRated ★ 4.5
Loki Season 2Rated ★ 4.0
ERASEDRated ★ 4.0
The Worst of EvilRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.0
RevenantRated ★ 3.5
MistyRated ★ 3.5
Cleaning UpRated ★ 2.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 2.0
Big ThingRated ★ 4.0- SkinsRated ★ 3.0
- Money Heist Season 5Rated ★ 3.5
Worlds WithinRated ★ 4.0- SkinsRated ★ 4.0
High KickRated ★ 5.0- The Queen's ClassroomRated ★ 3.5
SkinsRated ★ 4.5