Movies
Ratings
642
MidsommarRated ★ 2.5
The Greatest ShowmanRated ★ 2.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 2.5
The Devil Wears PradaRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 2.5
BarbieRated ★ 2.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 2.5
ElementalRated ★ 2.5
WonkaRated ★ 2.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 2.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 3.0
The DescentRated ★ 4.5
The Blair Witch ProjectRated ★ 2.5
Red EyeRated ★ 3.5
HalloweenRated ★ 5.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 2.5
RunRated ★ 2.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.0