Series
Ratings
196
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 3.0- The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 2.5
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 3.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 3.0
Dr. RomanticRated ★ 4.0
Bungo Stray Dogs Season 2Rated ★ 2.5
Bungo Stray Dogs Season 1Rated ★ 2.5
ERASEDRated ★ 2.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 3.0
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 3.0
SherlockRated ★ 2.5
Anne with an ERated ★ 2.5
The School Nurse FilesRated ★ 2.5
Noragami AragotoRated ★ 2.0
NoragamiRated ★ 2.0
The UntamedRated ★ 2.5
Hotel Del LunaRated ★ 3.0- Blood Blockade BattlefrontRated ★ 2.5
GoblinRated ★ 3.5
Voice season1Rated ★ 3.5