Series
Ratings
199
Abnormal SummitRated ★ 4.0
Saga of Tanya the EvilRated ★ 4.0
How I Met Your MotherRated ★ 4.5
How I Met Your MotherRated ★ 4.5
The SimpsonsRated ★ 4.5
The SimpsonsRated ★ 4.5
How I Met Your MotherRated ★ 4.5
How I Met Your MotherRated ★ 4.5
The SimpsonsRated ★ 4.5
The SimpsonsRated ★ 4.5
How I Met Your MotherRated ★ 4.5
The SimpsonsRated ★ 4.5
The SimpsonsRated ★ 4.5
The SimpsonsRated ★ 4.5
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 3.0
- InuYashaRated ★ 3.0
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 3.0
- Doctor WhoRated ★ 4.0