Movies
Ratings
108
The Kirishima ThingRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 2.5
The Pursuit of HappynessRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
Piece of CakeRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 3.5
Library WarsRated ★ 4.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.5
TangledRated ★ 5.0
Meet the In-LawsRated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0
PunchRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.0
SpellboundRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 3.5
The AvengersRated ★ 5.0
All About My WifeRated ★ 4.0