Movies
Ratings
119
Night at the MuseumRated ★ 4.0
War of the WorldsRated ★ 3.5
The PiratesRated ★ 3.5
HancockRated ★ 3.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.5
Kong: Skull IslandRated ★ 3.5
X-Men: First ClassRated ★ 3.0
Life of PiRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 5.0
LoganRated ★ 4.5
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
PandoraRated ★ 3.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0
DerangedRated ★ 3.5
JumanjiRated ★ 3.0
TwilightRated ★ 3.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
Wonder WomanRated ★ 3.0