Series
Ratings
124
Stranger Things Season 5Rated ★ 4.5
KarmaRated ★ 3.0
Black Mirror Season 7Rated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 3.5
Family PlanRated ★ 3.0
Severance Season 2Rated ★ 4.5
Severance Season 1Rated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Baby ReindeerRated ★ 4.5
DarkRated ★ 3.5
A Dance From AfarRated ★ 4.0
The TrunkRated ★ 2.0
Too Bright For RomanceRated ★ 2.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.0
The Bear Season 3Rated ★ 4.0
Teasing Master Takagi-sanRated ★ 4.0
3 Body ProblemRated ★ 3.5
Sweet and Sour ChickenRated ★ 2.0
The Boy Next DoorRated ★ 4.0
High KickRated ★ 5.0