Series
Ratings
35
Boyfriend on DemandRated ★ 1.5
Lawless LawyerRated ★ 1.5- 철학자의 요리Rated ★ 3.0
Flower of EvilRated ★ 4.5
The Art of SarahRated ★ 3.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.0
The TyrantRated ★ 1.0
StartupRated ★ 1.0
Hometown Cha-Cha-ChaRated ★ 3.5
Through the DarknessRated ★ 4.0
Can You Translate This Love?Rated ★ 4.5- Pro BonoRated ★ 5.0
Romantics AnonymousRated ★ 3.5
Marry My Husband: JapanRated ★ 3.0
Mercy for NoneRated ★ 1.5
Resident PlaybookRated ★ 1.0
Hyper KnifeRated ★ 4.0
The Tale of Mrs. OkRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Love ScoutRated ★ 3.0