Movies
Ratings
475
Phantom ThreadRated ★ 3.5
FleeRated ★ 4.0
Lady BirdRated ★ 3.0
Keys to the HeartRated ★ 3.0
CanolaRated ★ 3.5
Nothing SeriousRated ★ 3.5
Better DaysRated ★ 3.5
Crazy RomanceRated ★ 3.5
Thelma & LouiseRated ★ 4.5
Where'd You Go, BernadetteRated ★ 3.5
Maggie's PlanRated ★ 3.5
Minding the GapRated ★ 4.0
Miss & Mrs. CopsRated ★ 3.5
I Can SpeakRated ★ 3.5
MinariRated ★ 4.5
Little WomenRated ★ 4.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 5.0
Love LetterRated ★ 5.0
Portrait of a Lady on FireRated ★ 3.0
I Feel PrettyRated ★ 2.5