Titles you rated
Honest Candidate 2Rated ★ 3.5- Murder ReportRated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 4.0
Love UntangledRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0
I, The ExecutionerRated ★ 2.0
UprisingRated ★ 2.5- Love ResetRated ★ 1.5
Concrete UtopiaRated ★ 2.5
EscapeRated ★ 2.5- PilotRated ★ 2.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Because I Hate KoreaRated ★ 3.0
Mission: CrossRated ★ 2.0
ElementalRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 3.5
Dr. Cheon and Lost TalismanRated ★ 3.0
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 2.5