Movies
Ratings
243
American PieRated ★ 1.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 1.0
My WayRated ★ 1.0
TwilightRated ★ 3.0
200 Pounds BeautyRated ★ 2.0
Wheels on MealsRated ★ 3.0
Top GunRated ★ 4.0
A Chinese Ghost StoryRated ★ 5.0
Armour of God II: Operation CondorRated ★ 4.0
Indiana Jones and the Temple of DoomRated ★ 4.0
SwiriRated ★ 2.0
Lethal WeaponRated ★ 4.0
Berserk: The Golden Age Arc 3 - The AdventRated ★ 3.0
True RomanceRated ★ 5.0
Reality BitesRated ★ 4.0
The FugitiveRated ★ 2.0
Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 3.0
Twelve MonkeysRated ★ 4.0
South Park: Bigger, Longer & UncutRated ★ 2.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 2.0