Movies
Ratings
1159
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Triangle of SadnessRated ★ 4.0- Noryang: Sea of DeathRated ★ 3.0
JokerRated ★ 4.0
HarbinRated ★ 3.5
Portrait of a Lady on FireRated ★ 3.5
Another RoundRated ★ 3.5
Perfect DaysRated ★ 4.0- PilotRated ★ 2.5
The VillageRated ★ 3.0
The Zone of InterestRated ★ 4.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
DuneRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
Society of the SnowRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5