Movies
Ratings
1055
Send HelpRated ★ 3.5
Paris, TexasRated ★ 3.5
Project Hail MaryRated ★ 3.0
The Big BlueRated ★ 4.0
Punch-Drunk LoveRated ★ 3.5
PatersonRated ★ 4.0
Blue JasmineRated ★ 5.0
MaterialistsRated ★ 3.0
SiratRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
The Lovers on the BridgeRated ★ 3.5
The WifeRated ★ 3.5
CureRated ★ 5.0
Midsommar Director's CutRated ★ 5.0
BuriedRated ★ 3.5
KingmakerRated ★ 3.0
Merry Christmas Mr. LawrenceRated ★ 4.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
Look BackRated ★ 3.0
Wicked: For GoodRated ★ 3.0